Bakiye İşlemleri – Ödeme Alma ve Bakiye Ekleme

stellar bakiye ekleme

Merhaba değerli takipçimiz.

Öncelikle sitemiz üzerinde kazandığınız bakiyeleri kendi hesabınıza çekebilmek için bir Stellar cüzdanına ihtiyacınız var. Bu bir borsa sitesinin cüzdanı da olabilir, henüz bir cüzdanınız yok ise eğer;

Binance sitesinden hesap açarak bizim referansımız ile kazandığınız Stellar(XLM) bakiyelerinizi oraya çekebilirsiniz. Kayıt olmak için TIKLAYINIZ.

Binance hesabı açtıktan sonra yada zaten mevcut bir cüzdanınız var ise;

Çekme Talebi sayfasını ziyaret ediniz, ardından aşağıdaki resimde belirtildiği gibi ilk önce cüzdan adresinizi doğru bir şekilde giriniz. Daha sonra eğer ki çekim yapacağınız cüzdan size MEMO Tag veriyorsa onu da girmeniz gerekmektedir. Borsa siteleri genelde kullanıcılara gelen bakiyeleri ayırt edebilmek için MEMO tag zorunludur ancak örnek blockchain gibi cüzdanlarda MEMO tag gerektirmez.

Tüm alanları doğru ve eksiksiz girdikten sonra “Gönder” butonuna tıklayarak ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme talepleri gün içerisinde sürekli kontrol edilir ve bazen anında onaylanır bazen ise bir kaç saat gecikebilir.

Siteye Nasıl Bakiye Ekleyebilirim?

Günlük faiz fırsatlarından faydalanmak ve VIP paketi satın almak için sitemiz üzerine bakiye ekleyebilirsiniz. Bakiye eklemek için kullanıcı panelindeki sol menüde Bakiye İşlemleri -> Bakiye Ekle menüsüne tıklayınız

Açılan sayfada görmüş olduğunuz XLM Cüzdan adresine ve hemen altında yazan MEMO Tag adresine doğru ve eksiksiz olarak siteye eklemek istediğiniz miktar kadar XLM transferi gerçekleştiriniz.

Transfer işlemini gerçekleştirdikten sonra gönderim yapmış olduğunuz Cüzdan yada Borsa sitesi size gönderim sonrasında kanıt olarak işlem geçmişinize aşağıdaki örnek gibi bir TXTID adresi verecektir.

“Transaction Confirmed” bu kısım Blockchain cüzdanından gönderilmiş olan bir örnektir. Burada bize verilmiş olan Linke tıklıyoruz;

https://stellarchain.io/tx/e05ee3eebc6d20121822b1a62b91c5bfb6afc4b50d2a95cd9bd81e36bffd6ace

Yukarıdaki link gerçekleşmiş olan transferin kanıt linkidir. Nasıl ki ATMler işlem sonrasında bize fiş veriyorsa bu da transferin gerçekleştiğine dair bilgileri barındıran ödeme kanıtıdır.

Sitemiz üzerine bakiye işleminizi onaylamak için size verilen bu TXTID linkinine tıklıyoruz. Gönderim yaptığınız yer size farklı bir explorer ile gösterim de yapabilir. Bunlar tamamen örnektir. Ancak gönderim TXTID leri her ne olursa olsun hep aynıdır.

Yukarıdaki resimde Payment karşısında yazan “e05ee” ile başlayan TXTID kodumuzdur. bunu Bakiye Ekleme sayfasındaki kutucuğa yazıp “Onayla” dedikten sonra gönderim yaptığınız miktar kadar hesabınıza XLM yüklenecektir.

Bol kazançlar dileriz.

7 thoughts on “Bakiye İşlemleri – Ödeme Alma ve Bakiye Ekleme

  1. “37e62bdeb6d8eadaec269883c5615f1dc43b7a992f6ed7827e86bf4407f0c8f8”
   You should type in the box on the Add TXTID balance page above.

  2. In order for the balance to be transferred to your account, you need to write the TXTID section in the box on the add balance page and confirm the transaction.
   Big wins.

 1. Gate den xlm çekim işlemi yaptm tkid kopyalayp bu platforma yapıştırıyrm bu tkid size ait değil diyr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir