Binance’e büyük uyarı! Eski SEC direktörü Uyardı!

Binance son yılların kripto para sektöründe en çok kullanılan borsası haline geldi. Kullanıcılarına eşsiz bir hizmet sunmayı amaç edinmiş olan Binance’nin son hamlesi ise İEO satışlarını başlatması olmuştu.

İnitial Exchange Offerings (İEO), piyasaya çıkacak olan kripto paraların İCO benzeri şekilde borsalarda satılmaya çalışılmasıdır. İEO satışları son zamanlar birçok insan için büyük kazanç kapısı oldu. İnsanlar özellikle Binance borsasındaki İEO satışlarını büyük bir merakla takip ediyorlar.

Binance büyük sıkıntılar yaşayabilir!

Binance yaptığı İEO satışları sonrasında büyük bir kullanıcı kitlesine de hakim olmuştur. Bu kitleye büyük bir İEO satışı yaparak insanlar arasında büyük bir rekabete ortak olmuştur.

Eski SEC Direktörü John Reed Stark, Binance borsasını uyararak dikkatli olmasını istedi. Kripto borsası üzerinden yaptığı İEO satışlarını İPO’lara benzettiğini söyledi. Stark açıklamasında “IEO’lar kısa sürede zengin olmak isteyen yatırımcıları cezbetmek için fon kaçırmaya yönelik IPO’lara benziyor.” dedi.

Eski SEC Direktörü John Reed Stark, Bitcoin ve kripto borsasında bulunan diğer kripto paraları bir dolandırıcıya benzetti. Kripto paralara yatırım yapan insanların paralarını kaptırmadan önce bu işten uzaklaşmalarını söyledi.

Bir gün yatırımları sıfıra inecek!

Eski SEC Direktörü John Reed Stark , açıklamasının devamında ise şu sözleri söyledi; “İnsanlar bir gün uyanacak ve BTC yatırımlarının değerinin sıfıra indiğini görecekler.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir