Güncellemeler ve Yenilikler 31.01.2021

xwinner yenilikler

XLMWin ekibi olarak durmadan yenilikler üzerinde çalışıyoruz. 2021 Yılını size daha verimli ve kazançlı hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. XLMWin açıldığından bu yana her gün sizlere kesintisiz hizmet vermiştir. Artık yeni çıkartmış olduğumuz XWNR Tokenini aktif hale getirmek adına yenilikler ve değişiklikler yapacağız.

Yenilikler Neler?

Dönüştürücü: Sizlerin XLMWin üzerinde kazanmış olduğunuz veya satın aldığınız XWNR bakiyelerinizi artık anında XWNR/XLM paritesinde dönüştürebileceksiniz veya dilerseniz mevcut XLM bakiyenizi de XWNR ye dönüştürebilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki XWNR kuru anlık değişmez ve sabittir yalnızca her ay XLMWin kasasının gelir hesaplamalarına göre tahmini olarak %1 ila %7 arasında yükseliş sağlayacaktır. Bu süreç borsalarda listelenesiye kadar teşvik bonusu olacaktır. Yani listelenme sürecini ne kadar uzun tutarsak her ay +%5-7 kar elde edeceksiniz. Bakiye kilitlenmesi yoktur! dilediğiniz an istediğiniz paritede dönüşüm yapabilir ve bakiyelerinizi çekebilirsiniz.

Stake Sistemi: Stake bonus sistemimizde bir takım değişiklikler yapılacaktır, bu sayede alacağınız günlük ödüller XWNR olarak verilecektir. Site üzerinde XWNR bakiyelerini bozdurmadığınız sürece her ay XWNR fiyatında tahmini %1-7 arası artış olacağı için daha kazançlı olacağınızı garanti ediyoruz. Dilerseniz yine bakiyelerinizi çekebilirsiniz kesinlikle bir kısıtlama olmayacaktır. Bu sistem sayesinde XWNR kullanım alanını arttırmış ve borsalarda listelenme süremizi hızlandırmış olacağız.

Stake sistemi belirli kurallara göre 24 saatte bir çalışır.
Mevcut bakiyeniz 8 XLM ve üzerindeyse Stake programından otomatik olarak yararlanırsınız,
ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Stake oranları şu şekildedir;

 • 8-100 XLM Arası Bakiye – Günlük + %25 xWinner (XWNR) ayrıca + 0.1 XLM (Oyunlarda geçerli)
 • 100-3000 XLM Arası %20 günlük xWinner (XWNR) + 0.2 XLM (Oyunlarda geçerli) kazanırsınız.
 • 3000 XLM üzeri Teklif almak için lütfen iletişime geçiniz

VIP Üyeler için Stake Oranı: VIP üyelerimizin ayrıcalığı olan günlük Stake oranında ekstra +%5 Bonus, her daim bize güvenen ve gelişimimize destek veren üyelerimize cömert olacağımızın sözünü veriyoruz.

Oyunlarda XWNR Kazanımı: Bazılarınızın oyunlardan çok keyif aldığını biliyoruz, biz de kazançlarınıza destek olması açısından, kazandığınız XLM miktarı kadar XWNR de kazanacağınızı belirtmek istiyoruz. Örnek 5 XLM kazandıysanız ayrıca +5 XWNR daha kazanacaksınız.

 • Değişiklikler en geç 07.02.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

UYARI: Tüm gelişimler ve güncellemelerin BETA sürecinde olduğunu bilmenizi isteriz, eğer gerekli görülür ise bu yenilikler ve değişiklikler üzerinde tekrardan sizleri asla mağdur etmeden düzenlemeler yapılabileceğini belirtelim.

6 thoughts on “Güncellemeler ve Yenilikler 31.01.2021

 1. Bu gibi işleri yerli olarak yapan ve düzenli yapan başlıca sitesiniz tebrikler .
  Biraz daha açıklayıcı olursa hesapta xlm var ise sadece winner verilecek anladik

 2. 8 xlm yi ortalama 1820 winnera ceviriyoruz. 1820 winner in günluk %25 nimi kazanayiroruz tam anlayamadim aciklarmisiniz?

  1. Merhaba, %25 Stake bonusu sadece hesabınızdaki mevcut XLM Bakiyesi üzerinden hesaplanır.
   XLM/XWNR olarak çevirmiş olduğunuz bakiyeler her ay XWNR birim fiyatındaki artış sonrası belirli bir artıya geçecektir. Bu her ay artış olmasının sebebi, borsalara eklenme sürecinde siz kullanıcılarımızın mağdur olmaması içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir