Stellar Lumens(XLM) Kazanmak için Neler Yapabilirsiniz?

Kripto paralar insanların büyük bir keyif ve hevesle takip ettikleri bir sektördür. Özellikle yatırım yapan insanların kripto paralara olan ilgisi bir hayli fazla olmaktadır. Stellar, kripto paralar içerisinde en çok tutulan ve rağbet görenlerden bir tanesidir.

Stellar kripto parası ekibi çok sağlam olan bir kripto paradır. Birçok insan Stellar kripto parasına yatırım yapmıştır. İnsanların birçoğuna yükseliş zamanlarında güzel paralar kazandırmıştır. Ancak düşüş zamanlarında büyük üzüntülerin sebebi de olmuştur.

Stellar ve diğer kripto paraları faucet yaparak kazanabilirsiniz. Ancak sitemizde şuanda sitemizde sadece Stellar bulunmaktadır. Yakın bir zaman dilimi içerisinde Dogecoin adlı kripto parayı da kazanma imkanına sahip olacaksınız. Dogecoin kazanmak için yapmanız gereken tek şey yine Faucet yaparak belirlenen zamanlarda sitemizde olmanızdır.

Faucet yaparak biriktirdiğiniz kripto paraları çekmek için sitemizde yer alan Çekme Talebi bölümünden kripto paralarınızı çekebilirsiniz.

Bedava Stellar kazanmak için ne yapmam lazım?

Bedava Stellar kazanmak için sitemizde yer alan Büyük Havuz ve Küçük Havuz yazan kısımlardan faucet yapma imkanınız vardır. Bu havuzlardan Büyük Havuz’dan 1 saatte bir defa, Küçük Havuz’dan ise 15 dakikada bir faucet yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir