xWinner(XWNR) Nedir? ve Nerelerde Kullanılır?

xwinner nedir

xWinner(XWNR) Nedir?

xWinner(XWNR), Smart Contract özelliği ile oluşturulmuş Stake & Faucet ve oyun platformlarını içeren, açık kaynaklı oluşturmayı hedefleyen aynı zamanda alışveriş siteleri ile entegre bir ticaret / takas aracı olmak yolunda adımlar atmaktadır.

XWNR ile Neler kazanabilirim?

XWNR fiyatı her ay düzenli olarak XWNR/XLM ve XLM/XWNR takas oranları karşılaştırılması yapıldıktan sonra, Reklam gelirleri de dahil edilerek gelecek dönem fiyat değişikliği yapılacaktır. Hem fiyatlar düzenli olarak yükselecektir hem de Stake kazançlarınız ile daha fazla birikime sahip olacaksınız ve dilediğiniz an XLM Paritesi ve diğer paritelere rahatlıkla dönüştürebilirsiniz. Aylık yükselmeler, borsa da işleme açıldıktan sonra sonlanacaktır.

XWNR Nasıl Kazanılır?

xWinner (XWNR) kazanabilmenin bir çok yolu vardır, en başta havuzlardan düzenli olarak kazanç sağlayabilirsiniz, ayrıca site üzerindeki diğer görevleri gerçekleştirerek XLM ve XWNR arası değiş-tokuş yapabilirsiniz.

XWNR Nasıl Satın Alınır veya Satılır

XWNR alım satım için şu anlık yalnızca XLMWin sitesindeki piyasa değerleri üzerinden işlem yapan ‘Dönüştürücüyü’ kullanabilirsiniz. En kısa zamanda borsalarda listeleneceğimizi belirtmek isteriz.

Stake yaparak ile XWNR kazanmak
Hesabınızda XLM veya XWNR tutarak rahatlıkla XWNR Token kazanabilirsiniz. Hesaplarında XWNR bulunduranlar günlük düzenli olarak Stake geliri elde edebilirler, detayları XLMWin sitesinden öğrenebilirsiniz.

Neden xWinner(XWNR’ye) Sahip Olmalıyım?

xWinner(XWNR) sadece bir Token değil, ayrıca hayatımızı kolaylaştırmak adına atılmış büyük bir adımdır. XWNR gelecek bir kaç yıl içinde bir çok uygulama ve yenilikçi platformları hayata geçirecektir, önceliğimiz bize destek olan kullanıcılarımızın daha çok kazanmasıdır, bu yolda bir çok çalışmamız halen devam etmektedir. Birden çok Borsa’da listelenmesi için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Biriktirdiğiniz veya alım yaptığınız XWNR Tokenlerinizi gelecekte daha değerli ve hayatınızı değiştirecek değere sahip olması için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

17 thoughts on “xWinner(XWNR) Nedir? ve Nerelerde Kullanılır?

 1. Tebrik ederim başarılar dilerim
  Naçizane elimizden geleni bizlerde destek olmak adına hepimizin menfaatleri doğrultusunda yapmalıyız.

 2. Her geçen gün daha güzel şeyler yapmakta, çok başarılısınız bu yenilik çok iyi oldu borsalar ile uğramadan direk çeviri yapmak en güzeli

  1. Kesinlikle Kemal bey, hızlı bir şekilde dönüştürme işlemi yapılabiliyor. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 3. Merhabalar websitenizi keşfedeli 1 hafta oldu ve elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum yaşım 17 üni sınavına hazırlanıyorum boşuna mı yapıyorum yoksa benim için bir getirisi olacak mı? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Öncelikle okul hayatınızda başarılar dileriz. Sistem üzerinde vakit geçirdiğinizde bir çok kazanç alanı keşfedebilirsiniz.
   Referans kazançlarından ciddi oranda kazanç elde edebilirsiniz.

 4. siteyi keşfedeli 3 gün oldu belki şuan için çok para kazandırmaz ama ileride faydalı olacağına inanıyorum bende elimden geldiği kadar reklam yapmaya çalışıcam inşallah en kısa zamanda yükselir hep beraber mutlu oluruz bence süper olmuş..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir