Yeni gözde para birimi Stellar!

bedava stellar

Stellar yakın geleceğin bankacılık işlemlerinin hızla yapıldığı bir platform olma yolunda hızla ilerleyen ve farklı internet sitelerince kullanımının sağlandığı bir hızlı bankacılık kavramına farklı bir boyut getirecek olan uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Stellar sayesinde kullanıcılar istedikleri hesaplara para transfer işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebilmektedirler. Bu özel platformda kendinize ait olan bir cüzdan sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede kullanıcılar cüzdanlarını kendileri koruyabilmektedirler. 

Stellar sürekli geliştirilen bir alt yapıya sahiptir. İnternetten para kazanmak isteyenlerin yakından takip ettiği ve bedava Stellar olanağı sunan farklı sistemler mevcuttur. Bu Stellar sisteminin de birkaç saniyede işlemler tamamlanmaktadır ve XML denilen sanal bir para birimi bu uygulamada kullanılmaktadır.

Bu uygulamada kullanıcılardan hesaplarında en az 20 XLM bulundurmaları istenilmektedir. Ayrıca bu hesapları kullananların gerçek kişiler olduğundan emin olmaya çalışılmaktadır. Bu sistemde yapılan transfer işlemlerinden alınan küçük işlem ücretleri ile kar sağlanılmaktadır. Bu sistemde çok daha fazla işlem yapılması için bedava Stellar kullanıcılara hediye edilmektedir.

Bu sistemde para sağlayıcı olarak bilinen Blockhain XML hediyeleri vererek bu platforma çok daha fazla kişinin katılımını sağlamaya çalışmaktadır. Dağıtılan bedava Stellar sayesinde para transferi yapan sistemler arasında çok daha fazla ilgi görmeye başlayan ve hızla yükselen bir platform oluşmaktadır. 

Bu sistem içerisinde kullanılan bedava Stellar pek çok kişinin bu platformu yakından takip etmesine ve ilginin hızla artmasına neden olmuştur. Bu bedava kampanyası dünya piyasaları ve cüzdan sahipleri arasında hızlı işlemlerin yapıldığı bir köprü olmayı hedeflemektedir. 

İnsanların bedavaya ilgisi dünya çapında bilinen bir gerçek olması nedeni ile bedava Stellar dünya genelinde oldukça fazla ilgi görmektedir.

Ayrıca piyasalarda yine kullanımı oldukça yaygın olan bitcoin ile de hiçbir sistem onayına gerek duymaksızın işlem yapabilmektesiniz. Bitcoin de dijital olarak kullanılan bir para birimine verilmiş olan bir isimdir. Bu sistemde de kişilerin bir cüzdan hesabı oluşturmaları zorunludur. 

Oldukça fazla ilgi gören bir diğer sanal para işlemcisi de Degocoin’dir. Bu sistem para kazandırmanın yanında bağışta yapılabilinen bir sistem olarak hizmet vermektedir. Bu sistemde bedava degocoin uygulamaları bulunmaktadır. Kullanıcılar bu sistemde kazanmak için reklamlardan ve reklam isteklerinden bedava degocoin kazanmaktadırlar.

Bedava Stellar Nasıl Alınır?

Kullanıcıların Blockhain XML bedava kampanyasından faydalanabilmeleri için e posta adresleri ile kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Sistem üzerinden sıra size geldiğinde bir mail alacaksınız. Bazı talimatlar içeren bu mail ile oluşturduğunuz cüzdan hesabınız ile girişinizi yaparak kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından bedava Stellar 25 dolar değerinde sistemin para birimi olan XLM olarak cüzdanınıza tanımlanacaktır.

Alınan bedava Stellar kullanıcılar tarafından istenildiği zaman işleme sokulabilinmektedir. Bir başka popüler sistem olan bitcoinde kullanıcıları için bedava bitcoin dağıtımı yaparak bu platforma yeni kullanıcılar kazandırmayı veya mevcut kullanıcıların bu sistemi çok daha sık tercih etmelerini sağalamaya çalışmaktadır. Bu sistemde kullanıcıların bedava bitcoin kazanmalarını sağlayacak farklı uygulamalara katılımı sağlanmaktadır.

Teknolojinin Getirisi Sanal Para

İnternet dünyasında her geçen gün çok daha popüler olan bu sistemlerden hem para kazanarak hem de tüm dünya paraları ile işlemlerinizi saniyeler ile ifade edilen sürelerde gerçekleştirmektesiniz. Dünya üzerinde sanal para akışının kullanımına yakın gelecekte hemen hemen herkes başlayacaktır. Sürekli gelişen bu platformlardan para transferi dışında pek çok işlemi gerçekleştirecek günler oldukça yakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir